YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Ko darīt, ja pietrūkst naudas rēķina apmaksai

Ikdienā mums nākas saskarties ar daudz un dažādiem izdevumiem. Diemžēl ne vienmēr šie izdevumi ir plānoti, citreiz tie ir pat neatliekami, tādēļ var rasties situācija, kurā naudas līdzekļu nepietiek pat tādai pamatvajadzībai kā rēķinu apmaksai. Ko darīt, ja nepieciešams samaksāt rēķinus, taču tam pietrūkst naudas? Par to lasiet raksta turpinājumā.

Centieties saglabāt mierīgu prātu

Situācijā, kad steidzami nepieciešama nauda, taču tās nav, galvenais ir būt mierīgam. Emociju iespaidā cilvēks ir spējīgs paveikt muļķības, kuras pēc tam nākas rūgti nožēlot. Apdomājiet radušos situāciju, apsveriet visus iespējamos rīcības variantus – iespējams, tikai tādā veidā nonāksiet pie Jums atbilstošākā risinājuma.

Vērsieties pēc finansiālas palīdzības

Šādā gadījumā patēriņa kredīts vai kāds cits aizdevuma veids nav labākais risinājums. Runa ir par draugiem, paziņām un radiniekiem – vērsieties pēc finansiālas palīdzības pie cilvēkiem, kam varat uzticēties. Protams, nav viegli citiem atzīt, ka Jums ir finansiālas grūtības, taču, ja nonākat tik neapskaužamā situācijā, ir jāspēj pārvarēt robežas.

Tas, ka lūdzat palīdzību sev tuvai personai, jebkurā gadījumā nozīmē to, ka parāds būs jāatmaksā. Lai neradītu problēmas un nesaskaņas, aizņemieties vien tik, cik nepieciešams rēķina apmaksai. Tieši nauda visbiežāk ir tuvu cilvēku strīdu cēlonis, tādēļ centieties parādu atmaksāt pēc iespējas ātrāk.

Apskatiet un izanalizējiet savas finanses

Ja apzināties, ka Jums pietrūkst naudas rēķina apmaksai, apskatiet un izanalizējiet savas finanses. Iespējams, ir kāds pirkums, bez kā varat iztikt, tādējādi ietaupot naudu rēķina apmaksai.

Apskatiet arī iepriekš veiktos pirkumus – varbūt esat iegādājušies kaut ko lieku, ko var atgriezt atpakaļ veikalā, kur to iegādājāties. Atgūstot šo summu, varēsiet to veltīt nepieciešamiem maksājumiem.

Atbrīvojieties no nevajadzīgām lietām

Apskatiet, piemēram, savu drēbju skapi vai virtuves skapīšus – iespējams, tur atrodamas lietas, kas Jums šķiet nevajadzīgas. Tās iespējams pārdot, tādējādi iekrājot vajadzīgo naudas summu.

Atcerieties, ka šādu iespēju varat izmantot tikai vienu reizi, tādēļ rūpīgi izvērtējiet, vai attiecīgās mantas pārdošana konkrētajā brīdī ir izdevīga un vai nākotnē Jums tiešām tā nebūs nepieciešama.

Meklējiet papildu darbu

Naudu var nopelnīt strādājot, tādēļ lieliska opcija ir papildu ienākumu avots. Tas varētu izrādīties gana grūts uzdevums, jo svarīgi, lai tas netraucētu pamatdarbam. Varbūt Jums ir kāds hobijs, ar kura palīdzību varētu pelnīt? Ja tā, tad noteikti izmantojiet šādu iespēju!

Mūsdienās daudzi piedāvā tādu iespēju kā ‘’gabaldarbs’’, kas nozīmē, ka Jums maksā par padarīto. Atrodiet sev interesējošo un atbilstošo jomu, piesakieties par darbinieku un jau pavisam drīz apmaksājiet savus rēķinus!

Piedāvājiet savus pakalpojumus

Cīņā ar naudu visi līdzekļi ir labi – ne vienmēr nepieciešams strādāt pie kāda cita. Esiet pats sev priekšnieks! Varat piedāvāt citiem savus pakalpojumus: nopļaut zāli, pieskatīt bērnus, nomazgāt automašīnu, utt.

Ja piedāvāto darbu veiksiet labi, iespējams, veidosiet ilgtermiņa sadarbību. Tas, protams, aizņems Jūsu brīvo laiku, taču tādā veidā varēsiet iztikt bez jebkādiem aizdevumiem.

Veiciet dažādus ‘’mazos darbiņus’’

Lai arī šie darbi ir niecīgi un samaksa par tiem ir ļoti maza, jo vairāk darīsiet, jo vairāk nopelnīsiet. Atliek vien izvēlēties sev piemērotāko variantu.

Viens no variantiem - piedalīties tiešsaistes aptaujās. Viss, kas Jums jādara – jāreģistrējas interneta vietnē un jāaizpilda aptaujas, ko piedāvā dažādi uzņēmumi.

Pastāv vairākas aģentūras, kas Jums samaksās arī par to, ka apmeklēsiet konkrētus veikalus, restorānus, kā arī citus uzņēmumus un novērtēsiet to darbību, kļūstot par ‘’slepeno pircēju’’.

CreditOn.lv © 2007 - 2023