YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Affiliate sadarbība

CreditOn ir augošs uzņēmums un vienmēr ir atvērts jaunām sadarbības iespējām. Ja mūsu piedāvātais produkts Tevi ir ieinteresējis un vēlies papildus nopelnīt ar sev piederošu mājaslapu, blogu vai citu interneta resursu, kurā esi ieinteresēts reklamēt mūsu sniegtos pakalpojumus, nekautrējies un sazinies ar mums, un mēs izstāstīsim, kā Tu vari kļūt par mūsu partneri! Sūti aprakstu par savu mājas lapu mums uz e-pasta adresi [email protected], un mēs ar Tevi sazināsimies.

CreditOn pakalpojumi

Kredītlīnija

Kredītlīnija - aizdevums no 50€ līdz 2000€, ar termiņu uz 48 mēnešiem. Atmaksāt aizdevumu iespējams pēc 48 mēnešiem, katru mēnesi veicot ikmēneša minimālo maksājumu, bet ir iespēja arī to atmaksāt ātrāk, samazinot procentu maksājumus. Atkārtoti aizņemties kredītlīnijas limita ietvaros iespējams jau pēc pirmā ikmēneša maksājuma veikšanas.

Patēriņa kredīts

Crediton patēriņa kredīts pieejams summām no 100 Eur līdz pat 4000 Eur, savukārt atmaksas termiņu iespējams izvēlēties no 3 līdz 60 mēnešiem. Patēriņa kredīta atmaksas summa tiek sadalīta vienādos ikmēneša maksājumos.

CreditOn.lv © 2007 - 2024