YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Kredītlīnija

Kredītlīnija

Kas ir kredītlīnija?

Mūsdienās aizdevumu piedāvājums kļūst arvien plašāks, tādā veidā piedāvājot cilvēkiem aizvien jaunus risinājumus, kā tikt galā ar finansiālām ķibelēm. Viens no šādiem piedāvājumiem ir kredītlīnija. Tā ir piemērota cilvēkiem, kuri nezina, vai spēs veikt aizdevuma atmaksu uzreiz, vai arī pakāpeniski, tāpēc tiek piedāvāta kredītlīnija, kas ir ar ļoti elastīgām atmaksas iespējām. Piesakoties kredītlīnijai nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.

eiro zīmes

Izvēlies summu un maksājuma datumu!

Kredītlīnija pieejama ar termiņu uz 48 mēnešiem ar aizdevuma summu no 50 līdz 2000 eiro. Ja neesi pārliecināts par to, cik lielu naudas summu vēlies aizņemties, vari izmantot aizdevuma kalkulatoru, kas pieejams mājaslapā. Izvēlies, kāda būs Tava aizdevuma summa un vēlamais atmaksas datums, uzreiz varēsi apskatīt kredīta atmaksas grafiku.
laiks un nauda

LAIKS IR NAUDA!

Ja pēc izvērtēšanas tiks pieņemts lēmums par aizdevuma piešķiršanu un Tavs norēķinu konts ir Seb Bank, Swedbank, Citadele, Norvik vai Luminor (Nordea) bankā, naudu savā bankas kontā varēsi saņemt 10 minūšu laikā pēc apstiprinājuma saņemšanas. Pievērs uzmanību, naudas pārskaitījumi tiek veikti darba laikā.
Ne tikai saņemt naudu var ātri, arī ar maksājumiem Tu vari rīkoties pēc savām iespējām. Ir iespēja veikt kredīta atmaksu pakāpeniski vai arī visu summu vienā maksājumā, tādā veidā ietaupot uz procentu maksājumiem.
summas samazinās

SUMMAS SARŪK!

Kredītlīnija pieejama ar termiņu uz 48 mēnešiem ar aizdevuma summu no 50 līdz 2000 eiro. Noformētā aizdevuma summa ir jāatmaksā pa daļām, katru mēnesi veicot minimālo maksājumu.
Aizdevuma summa tiek sadalīta vienādās daļās. Katru mēnesi procentu maksājums samazināsies, tādā veidā samazinot katru nākamo maksājumu.
Mēneša maksājums veidojas no tā, cik liela ir noformētā naudas summa (pamatsummas maksājums un komisijas maksa). Klientam vienmēr ir iespēja veikt kredīta atmaksu ātrāk nekā līgumā norādīts.
nauda makā

NEDAUDZ PIETRŪKST?

Nepietika ar pirmo aizdevumu vai gadījušies neparedzēti tēriņi? Kredītlīnijas ietvaros, atmaksājot pirmo maksājumu, vari pieteikties papildus summai bez atkārtotas kredīta piešķiršanas izvērtēšanas.


Kas var pieteikties kredītlīnijai?

Kredītlīnijai vari pieteikties:

Ja esi pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs;
Ja Tavs vecums ir no 20 līdz 75 gadiem;
Ja Tev ir konts, kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā telefona pieslēgums.
Šie ir būtiskākie faktori, lai varētu veikt pieteikšanos kredītlīnijai. Katrs pieteikums tiek izskatīts individuāli, tāpēc katram individuāli tiek sniegta atbilde par aizdevuma piešķiršanu vai nepiešķiršanu. Viens no faktoriem, ko izvērtē aizdevējs, protams, ir kredītvēsture. Ja Tava kredītvēsture ir pozitīva un Tev nav kavētu maksājumu, tad bez problēmām varēsi saņemt nepieciešamo naudas summu un noformēt to uz vēlamo termiņu.
Papildu informācija, kā pieteikties kredītlīnijai pieejama jautājumu un atbilžu sadaļā.
Ar vispārīgiem līguma noteikumiem vari iepazīties kredītlīnijas līguma sadaļā.

CreditOn.lv © 2007 - 2024