YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Par CreditOn

Par CreditOn - Mēs strādājam lai Tev palīdzētu

Kāpēc izvēlēties CreditOn?

Mēs sniedzam izdevīgus īstermiņa aizdevumus visiem dzīves pavērsieniem.

Sadarboties ar mums ir maksimāli ērti un vienkārši – pieteikties aizdevumam un sazināties ar mums vari gan internetā, gan telefoniski, lai kur Tu atrastos.

Mūsu noteikumi ir skaidri un saprotami ikvienam – nekādu lamatu vai zemūdens akmeņu.

Mēs esam uzticams partneris saviem klientiem – mēs nepievilsim Tevi un palīdzēsim, lai Tev viss izdotos!

Mēs saprotam savus klientus un atrodam katram cilvēkam piemērotu risinājumu – Tev būs iespēja izvēlēties aizdevuma summu un atmaksas termiņu.

Pie mums ir iespējams samazināt aizdevuma maksu – mēs novērtēsim Tavu atbildību un uzticību ar īpaši izdevīgiem noteikumiem un piedāvājumiem.

Mēs dalāmies savās zināšanās un sniedzam klientiem bezmaksas finanšu konsultācijas – ar mums Tu kļūsi par labāku savu finanšu menedžeri.

CreditOn kvalitātes zīme

Mūsu pakalpojumu kvalitāti apstiprina Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) licence. Tas nozīmē, ka esam stabils uzņēmums, kas ciena Tavas patērētāja tiesības, garantē Tavu datu drošību un strādā pēc skaidriem un saprotamiem noteikumiem.

Par Avafin

CreditOn lepojas ar to, ka esam daļa no Avafin grupas, kas apvieno profesionālus patēriņa kredītus Latvijā, Čehijā, Polijā, Dānijā un Gruzijā. Mēs esam liels un stabils uzņēmums, tādēļ varam atļauties sniegt Tev tiešām izdevīgus aizdevumus un kvalitatīvu servisu.

Mēs spējam piesaistīt labākos darbiniekus, kas izprot katra klienta vajadzības, spēj sniegt vērtīgus padomus, ir laipni un atsaucīgi pat darbadienas beigās. Mēs nemitīgi attīstāmies un strādājam pie inovācijām, lai padarītu naudu vēl pieejamāku.

Vairāk informācijas par Avafin grupu vari iegūt www.avafin.com!

CreditOn.lv © 2007 - 2024