Ātrie kredīti

Ātrie kredīti

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Tiek izsniegti ātrie kredīti

Ātrie kredīti - kad tos izmantot?

Ātrie kredīti var būt glābiņš neparedzētās situācijās. Taču jāatceras, ka tas nav risinājums ilgtermiņa finansiālām problēmām. Ātro kredītu var izmantot gadījumos, kad radušies pēķšņi izdevumi, kurus nevar atlikt. Piemēram, ārsta apmeklējums, steidzīgi rēķini utt. Ātrie kredīti noteikti nav risinājums, ja vēlies naudu tērēt izklaidei, tādēļ pirms izmanto šo pakalpojumu, noteikti apdomā, cik stipri Tev tas ir nepieciešams. Aizņemies tikai gadījumos, kad esi drošs, ka līdz kredīta atmaksas datumam Tev būs pieejami brīvi naudas līdzekļi tā segšanai.

Ja uzskati, ka kredīts Tev ir nepieciešams un paredzi, ka līdz atmaksas termiņam Tev būs pieejami papildus finansiāli līdzekļi tā segšanai, tad pie mums Tu vari aizņemties ar ļoti fleksibliem atmaksas termiņiem.

Kuru ātro kredītu izvēlēties?

Pie CreditOn ir pieejami 2 veidu ātrie kredīti.
Tu vari aizņemties līdz 30 dienām (ja Tu pie mums aizņemies pirmo reizi, tad piemērojam 100% atlaidi komisijas maksai, ja veiksi laicīgu atmaksu) un līdz pat 425 EUR. Piedāvājam arī iespēju 2 reizes pagarināt atmaksas termiņu, ja tas ir nepieciešams. Šis kredīta veids ir piemērots tiem, kas ir pārliecināti, ka spēs atmaksāt visu summu 1 mēneša laikā.

Ātrie kredīti nav tikai uz termiņu līdz 30 dienām, bet arī uz 12 mēnešiem. Mēs piedāvājam kredītlīniju līdz 1000 EUR ar ikmēneša maksājumu grafiku uz gadu. Katram klientam pastāv arī iespēja atmaksāt visu summu ātrāk. Tādā veidā, ietaupot uz komisijas maksu. Ja uzskati, ka nespēsi atmaksāt visu summu mēneša laikā, tad kredītlīnija ir Tev piemērota, jo Tava aizdevuma summa tiks sadalīta 12 maksājumos, kur ar katru maksājumu atmaksājamā summa samazināsies. Vairāk informācijas iegūsi sadaļā kredītlīnija.

Šīs lapas krievu valodas versija vēl tiek izstrādāta. Ja Tev ir jautājumi, sazinies ar mums!

Vai Tevi interesē mūsu piedāvājums ?
Spied te un piesakies aizdevumam uzreiz.

PIETEIKTIES
CreditOn.lv © 2007 - 2018