YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts

Kas ir patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts ar aizdevums, kuru senāk piedāvāja tikai bankas, taču tagad tas ir pieejams arī vairākās nebanku kredītiestādēs. Piesakoties šim aizdevumam bankā, lielākoties jārēķinās ar papildus izmaksām par kredīta noformēšanu un izsniegšanu. Pie CreditOn par aizdevuma noformēšanu un izsniegšanu netiek prasīta papildu maksa.

CreditOn patēriņa kredītam var pieteikties summā no 100 līdz 4000 eiro. Klients var izvēlēties sev ērtāko atmaksas termiņu, no 3 līdz pat 60 mēnešiem, kā arī piemērotāko rēķina apmaksas datumu, un summa tiks sadalīta vienādos ikmēneša maksājumos. Pieteikties patēriņa kredītam iespējams CreditOn mājas lapā.

Patēriņa kredītus drīkst izsniegt tikai tie aizdevēji, kuriem piešķirta Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) licence, kas apstiprina pakalpojumu kvalitāti un datu drošību. CreditOn ir arī Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, tādējādi apstiprinot dalību godīgā, uzticamā un atbildīgā sadarbībā kredītu izsniegšanas jomā.

Kas nepieciešams, lai pieteiktos patēriņa kredītam?

Lai pieteiktos patēriņa kredītam, personai jāatbilst vairākiem kritērijiem:

Jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
Persona ir Latvijas Republikas rezidents (pilsonis vai nepilsonis ar personas kodu);
Ir aktīvs, atvērts konts kādā no Latvijas bankām;
Ir aktīvs mobilā telefona pieslēgums kādā no Latvijas operatoru tīkliem;
Nepieciešami oficiāli ikmēneša ienākumi pietiekamā apjomā, kas ļauj veikt aizdevuma apmaksu laicīgi.

Vai ir nepieciešama ķīla vai galvojums, lai saņemtu patēriņa kredītu?

Patēriņa kredīta saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvojums, taču aizdevējs pievērš uzmanību tam, kāds ir personas ienākumu līmenis, kas kalpo kā nodrošinājums aizdevuma atmaksai. Turklāt ienākumiem jābūt oficiāliem un regulāriem, pretējā gadījumā aizdevējs var atteikt kredīta piešķiršanu.

Kādiem mērķiem tiek izmantots patēriņa kredīts?

Patēriņa kredītu cilvēki visbiežāk izmanto gadījumos, kad nepieciešama lielāka naudas summa, kuru var atmaksāt ilgākā laika posmā:

Mājokļa remontam – ja nepieciešams veikt remontu atsevišķās telpās, atjaunot elektroinstalāciju vai salabot jumtu;
Automašīnas iegādei – ja nav iespējas vai vēlmes izvēlēties klasisko auto līzingu, šī ir noderīga alternatīva;
Profilaktiskai veselības uzlabošanai un medicīnas pakalpojumiem;
Sadzīves tehnikas iegādei – šis ir viens no populārākajiem iemesliem, kādēļ cilvēki izvēlas patēriņa kredītus. Gadījumos, kad rodas nepieciešamība pēc jauna ledusskapja vai plīts, taču nav iespējas gaidīt, kamēr vajadzīgā summa tiks iekrāta, šī ir noderīga alternatīva;
Izglītībai – patēriņa kredīts var tikt izmantots arī autoskolas vai citu kursu izmaksu segšanai.

Kā veidojas patēriņa kredīta gada procentu likme.

Patēriņa kredīta Gada procentu likme (GPL) procentu veidā apzīmē visas kredīta kopējās izmaksas, ar kurām jārēķinās, piesakoties aizdevumam.Kredīta kopējās izmaksās var būt iekļautas vairākas komisijas maksas:

Maksa par pakalpojumu;
Kredīta administrācijas maksa;
Procentu likme par aizdevumu;

Gada procentu likmē netiek iekļautas izmaksas par līguma nosacījumu neizpildi vai nepienācīgu izpildi (piemēram, soda naudas). Maksimālā GPL CreditOn patēriņa kredītam - 53%.

Cik ilgā laika periodā notiek patēriņa kredīta pieteikuma izskatīšana?

Lielākajā daļā gadījumu pieteikums patēriņa kredītam tiek izskatīts 15 minūtēs. Kredītspeciālists izvērtē personas kredītvēsturi un maksātspēju, sniedzot atbildi par aizdevuma piešķiršanu. Pieteikuma izskatīšanas ātrumu var ietekmēt CreditOn darba laiks (darba dienās 8:00 - 19:00 un brīvdienās 10:00 - 18:00, Svētku dienas 10:00 - 18:00) vai internetbanku darbība. Saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu, laikā no plkst.23:00 līdz 7:00 aizdevumi piešķirti netiek, taču tiem iespējams pieteikties. Šajā gadījumā pieteikums tiks izskatīts nākamās dienas rītā.

Vai ir iespējama patēriņa kredīta atmaksa pirms termiņa?

Ņemot vērā klientu vēlmes, CreditOn piedāvā atmaksāt patēriņa kredītu jebkurā sev ērtākā laikā atmaksas termiņa ietvaros. Aizdevuma atmaksa pirms termiņa ļauj ietaupīt uz ikmēneša procentu likmes maksājumiem. Noskaidrot precīzu aizdevuma komisiju un galējo summu var zvanot uz nr. 27250001 vai rakstot e-pastu [email protected].

CreditOn.lv © 2007 - 2024