YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Kā tikt galā ar finansiālajām saistībām

Mūsdienās, kad ir tik daudz vajadzību un iespēju, reti kurš cilvēks nav uzņēmies finansiālas saistības. Dažkārt šīs saistības ir uz vairākiem gadiem, kas ir finansiāls slogs ikdienas budžetam, no kā izriet arī tekošie maksājumi vai vajadzības. Finansiālas saistības ir ne tikai “ātrie kredīti”. Arī hipotekārais kredīts, auto līzings, patēriņa kredīts un studiju kredīts ir parādsaistības. Par to, kā vieglāk tikt ar šiem maksājumiem galā, lasi turpinājumā!

Kā pārvākties uz jauno mājvietu bez liekām raizēm?

Jauna mājvieta un pārvākšanās ikviena dzīvē ir gan satraucošs, gan raižpilns notikums. Vienlaikus tās ir divas mājvietas, kuras jāsaved kārtībā- vecā mājvieta, kuras mantas ir jāsakrāmē un jāsakopj telpa pēc sevis, un jaunā mājvieta, kura prasa labiekārtošanu un visu lietu izvietošanu pa plauktiņiem. Lai pārvākšanās nebūtu stresa pilna un to kaut nedaudz varētu atvieglot, lasi šo rakstu, lai uzzinātu dažus padomus, kā procesu padarīt patīkamāku un organizētāku.

Budžeta plānošanas prasmes: Cik svarīgas tās ir?

Šodien jebkura cilvēka finansiālais stāvoklis ir būtiska un svarīga ikdienas sastāvdaļa - mums ir jāmaksā gan par dzīvesvietu, komunālajiem maksājumiem, ēdienu un virkni pakalpojumu, bez kuriem nevaram dzīvot. Savu ienākumu pārzināšana un budžeta sadale dod iespēju ne tikai izprast un apzināties, ko varam un ko nevaram atļauties, bet arī veikt uzkrājumus. Par to, cik svarīgi tas ir, un kas būtu jāzina, plānojot savu budžetu, lasi šī raksta turpinājumā!

Kā pārstāt tērēt naudu, kuras Tev nav

Naudas izdošanas veidi un tēriņi ir visdažādākie. Ir cilvēki, kuri jau algas dienā dodas iepirkties, citi veic rēķinu apmaksu vai veido iekrājumus. Nereti cilvēki tērē naudu pat tad, ja tās nav vai ir salīdzinoši maz.

Darbs ar augstu stresa līmeni. Kas jāņem vērā pirms pieteikties?

Sadzīvē un darba vietā ir jājūtas labi, jābūt pārliecinātam par sevi un savām profesionālajām spējām. Nereti daudziem rodas uztraukums un stress. Tā ir organisma emocionālā reakcija uz dažādiem nelabvēlīgiem ārējiem un iekšējiem faktoriem. Nereti stresu darbā izraisa laika trūkums, sliktas attiecības ar priekšniecību, risks tikt atlaistam un daudzi citi faktori.
CreditOn.lv © 2007 - 2019