YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Aktīvais un veselīgais pavasaris

Saulīte spīd, un gaisā ir jūtamas pavasara vēsmas – tas ir īstais brīdis, lai dotos baudīt brīvo laiku pie dabas, kā arī sāktu gatavoties vasaras pludmales sezonai.

Rīgā uzstāsies Comedy Club rezidenti - trio “Smirnovs, Ivanovs, Soboļevs”

5.maijā plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā (Kr. Valdemāra 5) notiks Comedy Club Maskavas un Sanktpēterburgas rezidentu - trio "Smirnovs, Ivanovs, Soboļevs” solokoncerts.

Padomi ceļošanā – aviobiļetes, naktsmītnes un ēdināšana

Kam gan nepatīk ceļot – pagulēt saulainajā pludmalē vai apmeklēt vēsturiskās vietas. Taču daudziem ir priekšstats, ka šis vaļasprieks ir dārgs un ne visiem pieejams. Tā tas nav!

Kā taupīt naudu un ēst veselīgi?

Mēs bieži dzirdam un lasām padomus, kā taupīt naudu. Paši populārākie no tiem ir plānot pirkumus, organizēt svētkus pašu spēkiem, dot priekšroku mājās gatavotiem veselīgiem ēdieniem un, protams, neiet uz veikalu izsalkušiem.

Praktiski padomi, kā nopelnīt naudu

Gan jau esi redzējis internetā rakstus, kuros aprakstīti veidi kā nopelnīt naudu, kas sola lielu naudas žūksni jau pirmajā mēnesī, nedarot neko. Vai esi aizdomājies - ja tas būtu tik vienkārši, kādēļ tad katrs otrais Latvijas iedzīvotājs nebrauc ar jaunāko Mercedes vai nedzīvo privātmājā pie jūras?
CreditOn.lv © 2007 - 2018