<>
YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Kā lieki netērēt laiku rēķinu apmaksai

Reti kurš apzinās, ka ekonomēt iespējams arī laiku – uzticiet savus līdzšinējos pienākumus kādam citam. Runa nav par mājas darbiem, uzkopšanu vai bērnu aprūpi, bet gan par rēķinu apmaksu. Vai pievēršat uzmanību tam, cik daudz laika veltāt rēķinu apmaksai? Nereti tās ir pat vairākas stundas, un šo laiku Jūs varētu veltīt kaut kam daudz noderīgākam. Raksta turpinājumā lasiet par to, kādas opcijas tiek piedāvātas, lai Jums nenāktos lieki tērēt laiku rēķinu apmaksai.

Kā izrauties no parādu jūga

Dzīvē var atgadīties dažādas neplānotas situācijas, kad nekas cits neatliek kā uzņemties kredītsaistības. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka pirms to noformēšanas vienmēr rūpīgi būtu jāizsver savas iespējas aizdevumus arī atmaksāt.

Kā iegrožot savus tērēšanās paradumus

Nereti neilgi pēc algas dienas nākas secināt, ka finansiālo līdzekļu vairs nav atlicis tik daudz, lai pietiktu līdz mēneša beigām. Šādu situāciju var izraisīt kāds neplānots pirkums vai pārāk bieža ļaušanās mirkļa impulsiem. Ja finansiālas problēmas piemeklē bieži, vērts piedomāt par rūpīgu mēneša budžeta plānošanu un savu izdevumu ierobežošanu un uzskaiti. Turpinājumā pastāstīsim par to, kā saplānot savu mēneša budžetu tā, lai tas būtu līdzsvarots, un izdevumi nepārsniegtu ienākumus.

6 padomi, lai veļasmašīna kalpotu ilgāk

Mirklī, kad iegādājamies veļasmašīnu, mēs rēķināmies, ka tā kalpos vairākus gadus, līdz ar to uzskatām, ka tas būs ilgtermiņa ieguldījums. Veļasmašīnas kalpošanas ilgums ir atkarīgs no lietošanas biežuma un modeļa, taču esam apkopojuši 6 padomus, lai Jūsu veļasmašīna varētu kalpot vēl ilgāk.

4 svarīgi soļi, kas ļaus iegādāties īpašumu vēl pirms 30 gadu sasniegšanas

Īpašuma iegāde prasa lielus līdzekļus, tādēļ cilvēkam, kas vēlas īpašumu, jāprot plānot savas finanses, jāveido iekrājumi un jāapzinās naudas vērtība. Tas ir atbildīgs process un lai arī šķiet, ka tas varētu būt sarežģīti, realitātē, lai iegādātos īpašumu vēl pirms 30 gadu sasniegšanas, nepieciešams sekot vien 4 soļiem.
CreditOn.lv © 2007 - 2019