<>
YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Septiņi padomi, kā droši iepirkties internetā | Crediton

Iepirkšanās internetā ir ērta iespēja, kas piedāvā klientiem iegādāties dažādas preces un pakalpojumus no jebkuras vietas pasaulē. Tas ir mūsdienīgs risinājums tiem, kuriem nepatīk pavadīt laiku lielveikalos. Internetveikali piedāvā daudz zemākas cenas un atlaides. Svarīgi ir iepirkties internetā droši un pārdomāti, lai izvairītos no krāpšanas un nepatīkamas pieredzes.

Kādēļ cilvēki veic tik daudz impulsīvu pirkumu? | Crediton

Kuram gan nav gadījies tā, ka atnākot no veikala nākas secināt - nopirkts ir daudz vairāk nekā bija sākotnēji plānots. Tas tādēļ, ka pie preču izvietojuma un ievilināšanas konkrētā stendā strādā profesionāla mārketinga komanda, tādēļ impulsīva pirkuma veikšana ir teju neizbēgama.

6 veidi kā šovasar piepelnīties | Crediton

Vasara šogad mūs lutina jau pašā tās sākumā. Tomēr tā piedāvā ne tikai plašas izklaides un atpūtas iespējas, bet arī lieliskus veidus, kā papildus piepelnīties. Tā kā vasara ir atvaļinājumu laiks, tād sludinājumu portālos redzam diezgan daudz iespēju, kā piepelnīties, aizstājot darbinieku uz prombūtnes laiku vai asistējot jau esošam darbiniekam sezonālās noslodzes gadījumā.

4 finanšu soļi, kuri jāveic jaunajiem vecākiem | Crediton

Bērna ienākšana ģimenē ir atbildīgs notikums ikviena dzīvē un tam ir nepieciešams rūpīgi sagatavoties. Gan gaidību laikā, gan pēc bērna piedzimšanas ieteicams pārdomāt savu finansiālo situāciju. Veido iekrājumus pirms un pēc bērna piedzimšanas.

Ko mācīties no finansiāli grūtiem laikiem?

Dzīve ir pārsteigumu pilna, un ne visi no tiem ir patīkami. Neviens nav pasargāts no finansiāliem izaicinājumiem. Tie var rasties dažādu iemeslu dēļ, taču neatkarīgi no cēloņa, ir svarīgi veikt nepieciešamās darbības, lai situāciju nepadarītu vēl sarežģītāku, un pēc iespējas ātrāk varētu atgūt finansiālo stabilitāti.
CreditOn.lv © 2007 - 2019