<>
YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Vai veselīgs dzīvesveids var palīdzēt ietaupīt naudu?

Rūpes par fizisko un mentālo veselību ir viens no labākajiem veidiem, kā dzīvot ilgāku un pilnvērtīgāku dzīvi. Papildus šīm priekšrocībām, rūpējoties par sevi, Tu ietaupīsi arī naudu.

Naudas taupīšana: 5 lietas, ko vēl nezināji

Nauda ir svarīga, tomēr vienlaikus arī mulsinoša tēma. Lielākā daļa cilvēku katru nedēļu pavada daudz stundu, to nopelnot, bet izvairās to apspriest ar draugiem vai ģimeni. Un dažreiz šķiet, ka neatkarīgi no tā, cik nopelnām, mums nekad nepietiek. Kādēļ tā ? Un kā to iespējams mainīt? Turpinājumā daži interesanti naudas taupīšanas padomi, ko, iespējams, vēl nezināji.

Kur rast naudu, kad tā ir nepieciešama?

Neparedzēti izdevumi ir daļa no dzīves. Saplīsusi automašīna, steidzams rēķins, neatliekams pirkums ir tikai daļa no situācijām, kur nepieciešami papildu naudas līdzekļi. Ja uzkrājumu šādiem mērķiem nav, jāmeklē citi veidi, kā rast naudu, kad tā ir nepieciešama. Turpinājumā dažas idejas, kā ātri saņemt aktuālos naudas līdzekļus.

Kā apzinīgi plānot savu budžetu jaunajā gadā?

Budžets ir ļoti vērtīgs instruments izdevumu pārvaldīšanai. Ja Tev nav budžeta, kļūst grūtāk izsekot, kur tiek iztērēta nauda un laikus pamanīt nevēlamo tendenci tērēt vairāk, nekā nopelnīts.

6 ieteikumi, kā iekrāt naudu arī tad, ja Tev ir neregulāri ienākumi

Kad runa ir par iekrājumu veidošanu, visiem ir zināma mantra ‘’maksā sev vispirms’’, taču cilvēkiem ar neregulāriem ienākumiem tas ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums. Kaut vai tāpēc, ka nav iespējams pieslēgt regulāro maksājumu internetbankā, jo algas datumi mēdz atšķirties. Tomēr tas nenozīmē, ka iekrāt naudu nav iespējams. Turpinājumā 6 ieteikumi, kas varētu noderēt.
CreditOn.lv © 2007 - 2020