<>
YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

5 padomi, kā saglabāt pozitīvu kredītvēsturi

Gadījumos, kad tiek plānots lielāks aizdevums kādu mērķu realizācijai vai pat uzsākta sava uzņēmējdarbība, ļoti svarīga ir pozitīva kredītvēsture. Ar tās palīdzību banku un nebanku kredītdevēji, kā arī dažādas valsts iestādes nosaka, cik uzticams klients un zema riska uzņēmējs Tu esi.

Kā īstenot Jaunā gada apņemšanās

Jauns gads parasti sākas ar vairāku personīgo mērķu uzstādīšanu – regulāru sporta zāles apmeklēšanu, taupīgu dzīvošanu, atbrīvošanos no kādas atkarības, kādas prasmes apgūšanu vai ko citu. Taču diemžēl vairumā gadījumu par šiem mērķiem tiek aizmirsts un tie tā arī netiek īstenoti. Kā nezaudēt gribasspēku un īstenot Jaunā gada apņemšanās? Par to lasiet raksta turpinājumā!

Kā novērtēt, cik veiksmīgs bijis 2019.gads

Mēs ikviens vēlamies būt veiksmīgs – gan ģimenes dzīvē, gan karjerā, taču nereti mēs nespējam novērtēt to, kas mums ir, un patiesībā esam veiksmīgi, paši to neapzinoties. Veiksmīgiem cilvēkiem piemīt dažādas rakstura īpašības, kas viņiem ļauj gūt panākumus, taču veiksmi nenosaka tikai cilvēka spējas, talanti. Tas ir arī jau sasniegtais, pat tas, kas nav atkarīgs no paša cilvēka spējām un zināšanām.

Kā pareizi plānot personīgo budžetu 2020.gadā?

Veiksmīgs budžets ir itin visu finansiālo panākumu atslēga. Ja vēlaties šajā gadā iegūt lielāku kontroli pār saviem izdevumiem un sasniegt personīgos finanšu mērķus, Jums tūlīt pat jāsāk pareizi plānot personīgo budžetu.

Noderīgi padomi, kā ziemā droši pārvietoties ar automašīnu

Lai arī ziema nenovēršami pienāk katru gadu, spriežot pēc tā, kas notiek uz ielām, uzkrītot pirmajam sniegam, mēs atkal un atkal pārsteidzam sevi un citus, domājot, ka “nebūs taču tik slikti”. Taču realitāte ir diezgan skarba – 2018. gada 27. novembrī, kad Latvijā pieredzējām pirmo sniegu, uz ceļiem notika par 1,4 reizēm vairāk avāriju, nekā parasti. Un citi gadi nav izņēmums. Tas nozīmē, ka daudziem autovadītājiem, pat tiem, kas uzskata, ka ir pienācīgi sagatavojušies, par ļaunu nenāk atgādināt sev svarīgākās lietas par drošu braukšanu ziemā. Turpini lasīt, ja vēlies tās uzzināt!
CreditOn.lv © 2007 - 2020