YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Padomi ceļošanā – aviobiļetes, naktsmītnes un ēdināšana

Kam gan nepatīk ceļot – pagulēt saulainajā pludmalē vai apmeklēt vēsturiskās vietas. Taču daudziem ir priekšstats, ka šis vaļasprieks ir dārgs un ne visiem pieejams. Tā tas nav!

Kā taupīt naudu un ēst veselīgi?

Mēs bieži dzirdam un lasām padomus, kā taupīt naudu. Paši populārākie no tiem ir plānot pirkumus, organizēt svētkus pašu spēkiem, dot priekšroku mājās gatavotiem veselīgiem ēdieniem un, protams, neiet uz veikalu izsalkušiem.

Praktiski padomi, kā nopelnīt naudu

Gan jau esi redzējis internetā rakstus, kuros aprakstīti veidi kā nopelnīt naudu, kas sola lielu naudas žūksni jau pirmajā mēnesī, nedarot neko. Vai esi aizdomājies - ja tas būtu tik vienkārši, kādēļ tad katrs otrais Latvijas iedzīvotājs nebrauc ar jaunāko Mercedes vai nedzīvo privātmājā pie jūras?

3 vienkārši veidi kā ietaupīt naudu + bonuss!

Vai ir nācies uzdot sev jautājumu: kā es varētu ietaupīt naudu? Internetā iespējams atrast simtiem padomu, kā ietaupīt. Bet visam pamatā ir 3 vienkārši procesi, kā to panākt - ienākumu un izmaksu uzskaite, izmaksu samazināšana un naudas krāšana.

Finanšu sarunu temati

Stress, ko izraisījušas finansiālas problēmas, var ietekmēt ne tikai Tavu un līdzcilvēku veselību, bet arī savstarpējās attiecības. Ja Tu esi ieinteresēts saglabāt labas attiecības ar savu otro pusīti, jums ir jābūt viensprātis par naudas līdzekļiem...
CreditOn.lv © 2007 - 2018