SMS kredīti

SMS kredīti

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

SMS kredīts no CreditOn

smscredit - sms kredīti

SMS kredīts

Viens no CreditOn ātrā kredīta saņemšanas veidiem ir SMS kredīts. Mēs labi saprotam, ka ir situācijas, kurās nav iespējams piekļūt internetam vai sazināties ar draugu, lai lūgtu palīdzību, bet radušos apstākļu dēļ ir nepieciešams ātrais kredīts. Tā var gadīties, atrodoties pie ārsta, veikalā, servisā vai citā vietā, kur esi nonācis dažādu neparedzētu un pēkšņu sakritību rezultātā. Rūpējoties par kredīta pieejamību jebkādos apstākļos, mēs piedāvājam pieteikties, nosūtot vienkāršu SMS.

Lai pieteiktos SMS kredītam

  1. Tev jābūt reģistrētam CreditOn klientam
  2. Tev jānosūta SMS uz numuru 1800 jānosūta SMS ar sekojošu tekstu: MDI, KREDĪTA SUMMA, DIENU SKAITS, TAVS PERSONAS KODS
    (piemērs: MDI 100 30 010155-12345)
  3. 15 minūšu laikā saņemsi atbildes īsziņu!

Ja vēl neesi CreditOn klients, piesakies kredītam mūsu mājas lapā. Sākot ar otro kredītu, Tu varēsi izmantot iespēju pieteikties nosūtot SMS.

CreditOn kredītu veidi

Ātrais kredīts

Ērts, ātrs risinājums, ar kura palīdzību varēsi saņemt no 50€ līdz 215€ uz 30 dienām. Pirmo kredītu saņemsi ar 100% atlaidi komisijas maksai!

Kredītlīnija

Piesakies kredītlīnijai, ja Tev ir nepieciešams kredīts no 50€ līdz 2000€ un ja zini, ka tuvākajā laikā nevarēsi atgriezt visu summu. Atmaksāt kredītlīniju varēsi 48 mēnešu laikā, katru mēnesi maksājot minimālo ikmēneša maksājumu, vai atmaksāt to ātrāk, samazinot procentu maksājumus! Turklāt aizņemties atkārtoti kredītlīnijas limita ietvaros varēsi jau pēc pirmā ikmēneša maksājuma veikšanas.

Patēriņa kredīts

Izvēlies Crediton patēriņa kredītu, ja nepieciešams aizdevums no 100 Eur līdz pat 4000 Eur. Atmaksas termiņu iespējams izvēlēties no 3 līdz 48 mēnešiem. Patēriņa kredīta atmaksas summa tiek sadalīta vienādos ikmēneša maksājumos.

Lai saņemtu kredītu, Tev jābūt

  1. Latvijas rezidentam (pilsonim vai nepilsonim ar savu personas kodu);
  2. vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  3. atvērtam aktīvam kontam kādā no Latvijas bankām;
  4. aktīvam mobilā telefona pieslēgumam jebkurā Latvijas tīklā.
Vai Tevi interesē mūsu piedāvājums ?
Spied te un piesakies aizdevumam uzreiz.

PIETEIKTIES
CreditOn.lv © 2007 - 2019